YerkoyForum
AyrıLıK____ 1066
YerkoyForum
AyrıLıK____ 1066
YerkoyForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YerkoyForum

Yerköyun İlk ve Tek Paylaşım Sitesi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AyrıLıK____

3 posters
YazarMesaj
matrockoski
Orgeneral
Orgeneral
matrockoski

AyrıLıK____ Empty
MesajKonu: AyrıLıK____   AyrıLıK____ Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 3:17 pm

Kahreden Ayrılık…
Uzun bir zaman oldu ayrılalı ve sen gittikten sonra derin izler bıraktın hayatıma, anılarıma..
Uzun süren yorgun bir ilişkiydi bizimkisi ardından dağınık bir hayat geçmiş bir zaman ve hayat yorgunluğu kaldı üzerimde. Şimdi soruyorum ben kendime sabır ve zamandır şu an ihtiyacım olan hani herkesin tavsiye ettiği zaman! Aslında bu en büyük yalan…. O zaman ki, beni çoğu zaman kanatır eksiltir.. ve gün gelir bir gün başka bir mevsim, başka bir takvim başka bir ilişkide o eski ağrı ansızın geri teper üzerime.. ne yaparım ben o zaman işte..
Belki muhtacımdır sana tekrar aynı duyguları yaşamaya yapamıyorum sevgilim ben başkasıyla seninle ilgili bir yaram vardı acı acı kananyan birde saf sevgim. Şimdi güzel aşk sözleri kaldı dilimde, kalbimde, dudağımda bunları senden başka kimseye söyleyemiyorum. Olmadı sevgilim dön artık dayanamıyorum sende beni çeken o kadar çok şey vardı ki sen ayrı bir mevsim ayrı bir tattın benim dünyamda…

Peki ya şimdi; sen gittin ben bittim tıkandı kelimeler sözcükler boğazıma her şey değişti bütün hayatım.. ama;ben yapamıyorum, yazamıyorum, göremiyorum, duyamıyorum ve dayanamıyorum dedim ya bir tanem ben senden sonra kendimi bile artık sevemiyorum…
Meleq_Kiz
Asteğmen
Asteğmen
Meleq_Kiz

AyrıLıK____ Empty
MesajKonu: Geri: AyrıLıK____   AyrıLıK____ Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 7:10 pm

ellerine sağlık osman çok güzelmiş senmi yazdın bunu yoksa kopyamı çektin Very Happy
matrockoski
Orgeneral
Orgeneral
matrockoski

AyrıLıK____ Empty
MesajKonu: Geri: AyrıLıK____   AyrıLıK____ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 2:56 pm

deiştirerek yasdm meLqjm Embarassed
Capslock66
Admin
Admin
Capslock66

AyrıLıK____ Empty
MesajKonu: Geri: AyrıLıK____   AyrıLıK____ Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 11:29 pm

ooo ne oluo len melegim felan Very Happy
https://yerkoy.yetkin-forum.com

AyrıLıK____
1 sayfadaki 1 sayfası